پرداخت آنلاین


در این روش، ساکن یا مالک از طریق پنل اختصاصی یا نرم افزار موبایل خود مبلغ مورد نظر جهت پرداخت را انتخاب و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب، از طریق درگاه اینترنتی نسبت به پرداخت به حساب مجتمع اقدام می نماید.

پرداخت شارژ آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

ربات تلگرام


ساکنین و مالکین با استفاده از ربات تلگرام می توانند به راحتی وضعیت مالی خود را دریافت و بدهی خود را با استفاده از آن و کارت بانکی عضو شبکه شتاب را پرداخت نمایند. همچنین اخبار و اطلاعیه ها ، سوابق پرداخت و اطلاعات تماس ضروری مجتمع قابل دریافت می باشد.

پرداخت شارژ از طریق ربات تلگرام پلاک 21

اَپ موبایل


ساکنین و مالکین با نصب اپلیکیشن پلاک ۲۱ میتوانند وضعیت مالی خود را مشاهده و بدهی خود را با استفاده از آن پرداخت نمایند. همچنین اخبار و اطلاعیه های مجتمع و سوابق پرداخت از طریق آن قابل مشاهده می باشد.
اطلاعات بیشتر

پرداخت شارژ از طریق برنامه موبایل پلاک 21

USSD


با استفاده از کدهای دستوری USSD (مانند 2#*780*) ساکنین و مالکین میتوانند بدون نیاز به اینترنت تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود نسبت به پرداخت بدهی شارژ خود اقدام نمایند.

پرداخت شارژ از طریق کدهای دستوری USSD

شناسه قبض و شناسه پرداخت


در روش پرداخت شارژ از طریق شناسه پرداخت و قبض، برای هر واحد ماهانه به صورت اتوماتیک ( یا برای هر پرداختی واحدها)، یک شناسه پرداخت و قبض اختصاصی تولید می شود که ساکنان از طریق آن می توانند به راحتی نسبت به پرداخت هزینه های خود از طریق کدهای USSD یا دستگاه های خودپرداز اقدام نمایند.

پرداخت شارژ از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت

نقدی


در روش پرداخت حضوری نقدی ساکن و یا مالک به مدیر مجتمع و یا دفتر مجتمع مراجعه و مبلغ مورد نظر را بصورت نقدی پرداخت می نماید و مبلغ به صورت دستی در سامانه وارد می شود.

پرداخت شارژ به صورت نقدی

چک بانکی


در روش پرداخت شارژ با استفاده از چک ساکن و یا مالک مبلغ مورد نظر را بصورت چک پرداخت می نماید. در این روش مبلغ پرداخت شده به حساب اسناد دریافتنی (بستانکاری مجتمع) اضافه میگردد و از حساب فرد کسر میگردد. پس از وصول چک با ثبت وصول مبلغ چک از حساب اسناد دریافتنی کسر و به موجودی بانک اضافه میگردد.

پرداخت شارژ از طریق چک بانکی

تلفنبانک


ساکنین با استفاده از شناسه قبض و پرداخت اختصاصی خود می توانند از طریق تلفنبانک های پاسارگاد، ملت و شهر بدهی شارژ خود را پرداخت و رسید دریافت نمایند.

پرداخت از طریق تلفنبانک

خودپرداز


در این روش ساکنین با استفاده از شناسه قبض و پرداخت اختصاصی خود می توانند از طریق خودپردازهای بانک های پاسارگاد، ملت، شهر، گردشگری، رسالت و پست بانک شارژ خود را مستقیما به حساب مجتمع پرداخت و رسید دریافت نمایند.

پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز ATM

کیوسک


کیوسک دستگاهی شامل یک صفحه نمایش لمسی به همراه یک دستگاه پوز بانکی متصل به آن می باشد که در لابی یا محل مناسبی نصب و ساکنین از طریق آن می توانند وضعیت مالی خود را مشاهده و از طریق آن بدهی خود را پرداخت و رسید دریافت نمایند. همچنین اخبار و اطلاعیه های صادره نیز در آن نمایش داده می گردد و جایگزین برد سنتی ساختمان می گردد.

پرداخت از طریق کیوسک های نصب شده در مجتمع